Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności
Wysyłamy w ciągu 24 h.
Darmowa dostawa od 600 zł.

Jak właściwie dobrać rozmiar?rozmiary

W naszym sklepie przy produktach znajdziesz TABELE ROZMIARÓW, która szczegółowo podaje poszczególne wymiary dla danego rozmiaru ubranka. Jeśli takiej tabeli dla interesującego modelu lub określonego wymiaru nie ma - prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z nami .

1. Dopuszczalna jest różnica +/- 0,5 cm od podanych w tabelach wymiarów, jak i pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami produktów w tym samy rozmiarze. Ubranka są szyte z ogromną starannością oraz uważnością, ale jest to proces ręczny, stąd mogą występować małe różnice. 

2. Wybierając rozmiar i analizując wymiary, należy wziąć pod uwagę, że w tabeli podane są wymiary ubranka nowego, które po pierwszym praniu ma prawo skurczyć do ok. 8%

3. Dodatkowo w opisie produktu znajdziesz nasze rady odnośnie wyboru rozmiaru konkretnego produktu.


Nasze ogólne rady w przypadku wątpliwości co do rozmiaru:

1. Gdy wymiary są na skraju dwóch rozmiarów, w przypadku szybko rosnących maluszków zawsze lepiej kupić ubranko troszkę za duże, niż za małe.

2. Wszystkie body mają krój raczej slim i leżą blisko ciała, stąd przy wątpliwościach radzimy wybrać większy rozmiar. (Wypadają mniejsze niż typowe bodziaki z popularnych sieciówek)

3. Produkty oznaczone jako OVERSIZE są z założenia modelami większymi, o luźniejszym kroju. W ich przypadku przy wahaniu pomiędzy dwoma rozmiarami zalecamy wziąć rozmiar mniejszy, o ile ubranko ma być noszone w najbliższej przyszłości.

4. W przypadku dalszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami wysyłając maila na office@coodo.pl. Zawsze chętnie doradzimy.

5. Pamiętaj także, że nie noszone i nie prane ubranko możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, gdyby się okazało, że rozmiar jest jednak nietrafiony. Przewijaj