Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności

Jak właściwie dobrać rozmiar?rozmiary

W naszym sklepie przy produktach znajdziesz tabelę rozmiarów, która szczegółowo podaje poszczególne wymiary dla danego rozmiaru ubranka. Jeśli takiej tabeli dla interesującego modelu lub określonego wymiaru nie ma - prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Dodatkowo w opise produktu znajdziesz nasze rady odnośnie rozmiaru konkretnego produktu.


Nasze ogólne rady w przypadku wątpliwości co do rozmiaru:

1. Gdy wymiary są na skraju dwóch rozmiarów, w przypadku szybko rosnących maluszków zawsze lepiej kupić ubranko troszkę za duże, niż za małe.

2. Wszystkie body mają krój raczej slim i leżą blisko ciała, stąd przy wątpliwościach radzimy wybrać większy rozmiar. (Wypadają mniejsze niż typowe bodziaki z popularnych sieciówek)

3. Produkty oznaczone jako OVERSIZE są z założenia modelami większymi, o luźniejszym kroju. W ich przypadku przy wahaniu pomiędzy dwoma rozmiarami zalecamy wziąć rozmiar mniejszy, o ile ubranko ma być noszone w najbliższej przyszłości.

4. Wybierając rozmiar i analizując wymiary, należy wziąć pod uwagę, że ubranko ma prawo skurczyć się po pierwszym praniu do ok. 8%

5. W przypadku dalszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami wysyłając maila na office@coodo.pl. Zawsze chętnie doradzimy.

6. Pamiętaj także, że nie noszone i nie prane ubranko możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, gdyby się okazało, że rozmiar jest jednak nietrafiony. Przewijaj