Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności

Jak właściwie dobrać rozmiar?rozmiary

W naszym sklepie przy produktach znajdziesz tabelę rozmiarów 'ZOBACZ ROZMIAR', która szczegółowo podaje poszczególne wymiary dla danego rozmiaru ubranka. Jeśli takiej tabeli dla interesującego modelu nie ma prosimy o bezpośredni kontakt z nami. 

Po lewej stronie na prostej grafice możesz zobaczyć, jak prawidłowo zmierzyć poszczególne wymiary np. wymiar B (klatka piersiowa) mierzymy jako szerokość ubranka pod paszkami.

Nasze rady w przypadku wątpliwości co do rozmiaru:

1. Gdy wymiary są na skraju dwóch rozmiarów, w przypadku szybko rosnących maluszków zawsze lepiej kupić ubranko troszkę za duże, niż za małe.

2. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami, zawsze chętnie doradzimy.

3. Pamiętaj także, że zawsze nie noszone ubranko możesz zwrócić lub wymienić, gdyby się okazało, że rozmiar jest jednak nietrafiony.

UWAGA
Produkty oznaczone u nas jako OVERSIZE są z założenia modelami większymi, o luźniejszym kroju. W ich przypadku przy wahaniu pomiędzy dwoma rozmiarami zalecamy wziąć rozmiar mniejszy, o ile ubranko ma być noszone w najbliższej przyszłości.

Produkty oznaczone jako SLIM to produkty o dość wąskim kroju, przy ich wyborze trzeba uzwględnić czy jest to model odpowiedni dla danej sylwetki maluszka.


Przewijaj