Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności

Rampers ze stopkami

Każdy rodzic wie, że to najwygodniejsze z wygodnych ubranko niemowlaka. Ta wersja powstała specjalnie z myślą o noworodkach - po całości rozpinana na napy (aby ułatwić rodzicom ubieranie malucha), ze stópkami a w przypadku rozmiaru 56 oraz 62 -  dodakowo z rękawami zakończonymi niedrapkami. Uszyty w Polsce w 100% z najwyższej jakości bawełny organicznej.

89,00 zł

Rozmiar

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

Kolor

Każdy rodzic wie, że to najwygodniejsze z wygodnych ubranko niemowlaka. Ta wersja powstała specjalnie z myślą o noworodkach - po całości rozpinana na napy (aby ułatwić rodzicom ubieranie malucha), ze stópkami oraz dodakowo z rękawami zakończonymi niedrapkami. Uszyty w Polsce w 100% z najwyższej jakości bawełny organicznej.

(certyfikowanej GOTS - wolnej od pestycydów, środków chemicznych, zbieranej ręcznie). Interlockowa dzianina o wysokiej gramaturze jest niezwykle miękka, mięsista, przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała.

Brak wszytych wewnątrz ubranka metek, które mogłyby drażnić delikatną skórę maluszka. Wszelkie informacje odnośnie produktu wraz z instrukcją prania zawarte na przyczepionej tekturowej metce wykonane z tektury pochodzącej w 100% z recyclingu.

Zachęcamy do zapoznania się i stosowania do załączonej do każdego naszego ubranka instrukcji prania i prasowania, tak aby cieszyć się z ubranka jak najdłużej. Należy także pamiętać, że ubranie ma prawo skurczyć się po praniu do ok 8%.

SKŁAD: 100% BAWEŁNA ORGANICZNA, bezniklowe napy

Przewijaj