Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności
Wysyłamy w ciągu 24 h.
Darmowa dostawa od 600 zł.

COODny kupon o wartości 300 zł (wersja do druku)

Chcesz sprawić komuś niespodziankę w postaci naszych produktów? Coodny kupon to prezent idealny, bez ryzyka, że nie trafisz z kolorem, modelem czy rozmiarem. Kupon można zrealizować zarówno w sklepie online, jak w naszym showroomie. Kupon wysyłamy  mailowo w formie pliku PDF, który należy samodzielnie wydrukować. Poniżej krótka instrukcja. 

300,00 zł

Po opłaceniu zamówienia kupon wysyłamy jak najszybciej, w godzinach naszej pracy czyli od poniedziałku do piątku od 09:00 do 15:00. Przykładowo, jeśli zamówisz kupon w weekend, maila z kuponem otrzymasz w poniedziałek rano.

W mailu otrzymasz gotowy do wydruku plik pdf.

Kupon został tak zaprojektowany, aby złożyć go na 3 równe części. I aby wszystko ładnie pasowało, ważne jest, aby wydrukować plik równo i bez marginesów, w rozmiarze rzeczywistym (skala 100%).

Kupon można wydrukować na zwykłym papierze xero, ale zdecydowanie efektowniej wygląda, gdy wydrukujesz go na grubszym, ozdobnym papierze. Wtedy wystarczy jeszcze go przewiązać wstążeczką i uroczy prezent gotowy!

Kupon można zrealizować w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Przewijaj