Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności
Wysyłamy w ciągu 24 h.
Darmowa dostawa od 600 zł.

Pakiet prezentowy: COODny kupon o wartości 100 zł + Dziennik Małych Wielkich Rzeczy

Chcesz sprawić komuś niespodziankę w postaci naszych produktów? Coodny kupon to prezent idealny, bez ryzyka, że nie trafisz z kolorem, modelem czy rozmiarem. Teraz w pakiecie wraz z kuponem możesz kupić Dziennik Małych Wielkich Rzeczy w cenie niższej aż o 50%.

150,00 zł 195,00 zł -45,00 zł

Kupon jest zapakowany w urocze tekturowe pudełku, a także jest przewidziane miejsce na kilka miłych słów od Ciebie do obdarowanego. Kupon można zrealizować w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu w sklepie online.

DZIENNIK MAŁYCH WIELKICH RZECZY

Piękny, stylowy dziennik do zapisywania ważnych myśli i obserwacji. Zaprojektowany z myślą o mamach, które w ten sposób mogą stworzyć cudowny, intymny list do swego dziecka, który wręczą mu w dowolnie wybranym momencie np. z okazji 18-tych urodzin. Owoc współpracy marki COODO z młodą, ale już wielokrotnie nagradzaną polską projektantką Magdaleną Tekieli. Doskonały pomysł na niebanalny prezent z okazji ciąży lub narodzin dzidziusia.

Niezwykle starannie wykonany z papieru pochodzącego w 100% z recyclingi. Gustownie zapakowany w tekturowe pudełko, przewiązane wstążeczką. Prezentuje się niezwykle stylowo. .

Dziennik w 100% jest przestrzenią autora. Nic nie narzuca, nie wymaga, daje pełne pole do kreatywności. Składa się ze 176 stron – w większości mix-u niezapisanych stron w linię, kratkę, kropki oraz  czystych  – na symbol tego, że każdy dzień jest inny i do każdego należy podchodzić nieszablonowo. Dziennik mogą wypełniać zapiski, szkice, malunki, wyklejanki. Na każdej stronie jest specjalnie, miejsce do oznaczenie roku, miesiąca i dnia. Dziennik nie definiuje częstotliwości wpisów – można je dokonywać codziennie, co miesiąc, raz do roku np. na urodziny albo zupełnie nieregularnie.

Dziennik podzielony jest na 9 rozdziałów, z których żaden nie ma tytułu. Jest pozostawione puste miejsce, aby to autor dziennika go zatytułował. Na okładce wewnętrznej schowek na ulubione zdjęcie, czy inne ważne pamiątki. Na końcu 7 stron 'zostaw wiadomość' z instrukcją, jak w prosty sposób zrobić z nich kopertkę z wiadomością  -  może to być liścik napisany przez ważne dla malucha osoby.

FORMAT: 14,5 cm x 21 cm
PAPIER: 100% recykling

LICZBA STRON: 176
Zawiera gumkę, a także bawełnianą zakładkę do zaznaczania ważnych miejsc.

Przewijaj