Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności
ZESTAW 3 PIELUSZEK BAMBUSOWYCH S - 2xWRZOS & 1xMUSZTARDA

ZESTAW 3 PIELUSZEK BAMBUSOWYCH S - 2xWRZOS & 1xMUSZTARDA

Malutka pieluszka, która będzie stale towarzyszyła maluszkowi.  Sprawdzi się jako śliniaczek, pieluszka do odbijania, wycierania buzi , przytulania lub jako myjka. Komplet zawiera 3 pieluszki  o dwóch różnych wzorach – oba doskonale współgrają z kolorystyką kolekcji naszych ubranek.

39,00 zł
Pieluszki nie tylko pięknie się prezentują, ale także dzięki 100% zawartości bambusa w składzie charakteryzują się wyjątkowymi  właściwościami.

Właściwości bambusa:

-TERMOREGULACYJNE. Tkanina bambusowa trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana, dzięki czemu w chłodnie dni daje poczucie przyjemnego ciepła, w upały poczucie świeżości i kojącego chłodu.
- ANTYSTATYCZNE. Tkanina bambusowa nie gromadzi kurzu ani roztoczy, co jest szczególnie istotne dla osób chorych na astmę.
- HIPERALERGICZNE. Bambus jest wskazany dla alergików i osób posiadających wrażliwą skórę, gdyż tkanina posiada właściwości kojące.
- BAKTERIOBÓJCZE i ANTYGRZYBICZNE. Około 70% mikroorganizmów jest w naturalny sposób eliminowanych z powierzchni. Dzieki czemu pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
- EKOLOGICZNE. Podczas uprawy bambusa nie stosuje się żadnych środków ochrony roślin ani pestycydów, gdyż dzięki obecności naturalnej substancji antygrzybicznej i antybakteryjnej (Bamboo Kun) bambus nie jest atakowany przez szkodniki i patogeny.
- BIDOEGRADOWALNE. Tkanina ulega naturalnemu rozkładowi. Wszystko to sprawia, że bambus jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku włókien naturalnych

WYMIAR: 30x25 cm

SKŁAD: 100% CV bambus
Przewijaj