Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności

Jak właściwie dobrać rozmiar?rozmiary

W naszym sklepie przy każdym produkcie znajdziesz tabelę rozmiarów, która szczegółowo podaje poszczególne wymiary dla danego rozmiaru ubranka.

Po lewej stronie na prostej grafice możesz zobaczyć, jak prawidłowo zmierzyć poszczególne wymiary np. wymiar B (klatka piersiowa) mierzymy jako szerokość ubranka pod paszkami.

Nasze rady w przypadku wątpliwości co do rozmiaru:

1. Gdy wymiary są na skraju dwóch rozmiarów, w przypadku szybko rosnących maluszków zawsze lepiej kupić ubranko troszkę za duże, niż za małe.

2. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami, zawsze chętnie doradzimy.

3. Pamiętaj także, że zawsze nie noszone ubranko możesz zwrócić lub wymienić, gdyby się okazało, że rozmiar jest jednak nietrafiony.

UWAGA
Produkty oznaczone u nas jako OVERSIZE są z założenia modelami większymi, o luźniejszym kroju. W ich przypadku przy wahaniu pomiędzy dwoma rozmiarami zalecamy wziąć rozmiar mniejszy, o ile ubranko ma być noszone w najbliższej przyszłości.

Produkty oznaczone jako SLIM to produkty o dość wąskim kroju, przy ich wyborze trzeba uzwględnić czy jest to model odpowiedni dla danej sylwetki maluszka.


Przewijaj